Medarbetare i Sverige

Våra medarbetare i Sverige

Ring oss eller klicka på mailadressen för att skicka ett mail. Våra e-postadresser skrivs enligt principen fornamn.efternamn@acticon.se. Om du är osäker på vem som bör ha ditt meddelande så kan du fylla i ett kontaktformulär istället. Vi ser till att det hamnar hos rätt person. Du hittar kontaktformuläret genom att klicka på kontakt överst i menyn till vänster.

Försäljning och teknisk support

Mårten Ahlmén

Säljare/Filial Stockholm

Tel: 08-557 682 10

marten.ahlmen@acticon.se
Viktor Axelsson

Säljare

Tel: 036-37 67 30

viktor.axelsson@acticon.se
Mattias Gustafsson

Säljare

Tel: 036-37 39 97

mattias.gustafsson@acticon.se
Viktor Gustafsson

Säljare

Tel: 036-37 39 93

viktor.gustafsson@acticon.se
Martin Olsson

Säljare/Filial Örebro

Tel: 019-55 54 871

martin.olsson@acticon.se
Volkan Yarar

Produktansvarig Volymkåpor

Tel: 08-557 68 212

volkan.yarar@acticon.se
John Lindor

Säljande produktchef Matkvarnssystem

Tel: 036-37 39 98

john.lindor@acticon.se
Elin Fransson

Innesäljare

Tel: 036-37 67 31

elin.fransson@acticon.se
Jina Warjo

Innesäljare

Tel: 036-37 67 38

jina.warjo@acticon.se
Lennart Gustafsson

Projektingenjör/CAD

Tel: 036-37 39 99

lennart.gustafsson@acticon.se
Ida Göthberg

Projektör/Kundserviceansvarig

Tel: 036-37 67 32

ida.gothberg@acticon.se

Administration

Tommy Kreivi Sandell

VD

Tel: 036-37 39 96

tommy.kreivi@acticon.se
Ulrika Björkman

Ekonomichef/HR

Tel: 036-37 67 34

ulrika.bjorkman@acticon.se
Carina Brändström

Ekonomi

Tel: 036-37 39 91

carina.brandstrom@acticon.se
Robert Isaksson

Produkt- & utvecklingschef

Tel: 036-37 39 92

robert.isaksson@acticon.se
Daniel Andersson

Processingenjör/Inköp

Tel: 036-37 67 30

daniel.andersson@acticon.se
Karin Claesson

Marknadskommunikatör

Tel: 036-37 39 94

karin.claesson@acticon.se