Medarbetare i Sverige

Våra medarbetare i Sverige

Ring oss eller klicka på mailadressen för att skicka ett mail. Våra e-postadresser skrivs enligt principen fornamn.efternamn@acticon.se. Om du är osäker på vem som bör ha ditt meddelande så kan du fylla i ett kontaktformulär istället. Vi ser till att det hamnar hos rätt person. Du hittar kontaktformuläret genom att klicka på kontakt överst i menyn till vänster.

Försäljning och teknisk support

Mårten Ahlmén

Teknisk säljare/Filial Stockholm

Tel: 08-557 682 10

marten.ahlmen@acticon.se
Viktor Axelsson

Teknisk säljare

Tel: 036-37 67 30

viktor.axelsson@acticon.se
Elin Fransson

Teknisk säljare

Tel: 036-37 67 31

elin.fransson@acticon.se
Mattias Gustafsson

Försäljningschef

Tel: 036-37 39 97

mattias.gustafsson@acticon.se
Elias Isaksson

Teknisk säljare

Tel: 036-37 67 35

elias.isaksson@acticon.se
John Lindor

Teknisk säljare/Produktansvarig matkvarnssystem

Tel: 036-37 39 98

john.lindor@acticon.se
Kim Johansson

Teknisk innesäljare

Tel: 036-37 39 93

kim.johansson@acticon.se
Josef Sankell

Teknisk innesäljare

Tel: 036-37 67 33

josef.sankell@acticon.se
Jina Warjo

Teknisk innesäljare

Tel: 036-37 67 38

jina.warjo@acticon.se
Lennart Gustafsson

Projektingenjör/CAD

Tel: 036-37 39 99

lennart.gustafsson@acticon.se
Ida Göthberg

Projektör

Tel: 036-37 67 32

ida.gothberg@acticon.se

Produkt och utveckling

Robert Isaksson

Produkt- & utvecklingschef

Tel: 036-37 39 92

robert.isaksson@acticon.se
Jonas Hördegård

Konstruktör

Tel: 036 - 37 39 95

jonas.hordegard@acticon.se
Tobias Hultgren

Produktions- och processkoordinator

Tel: 036-37 67 39

tobias.hultgren@acticon.se

Administration

Tommy Kreivi Sandell

VD

Tel: 036-37 39 96

tommy.kreivi@acticon.se
Ulrika Björkman

Ekonomichef/HR

Tel: 036-37 67 34

ulrika.bjorkman@acticon.se
Carina Brändström

Ekonomi

Tel: 036-37 39 91

carina.brandstrom@acticon.se

Marknad

Karin Claesson

Marknadskommunikatör

Tel: 036-37 39 94

karin.claesson@acticon.se